Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

KGH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększanie udziałów firmy poprzez sprzedaż produktów Qeency oraz Great,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców,

  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami,

  • Rozwijanie dystrybucji na powierzonym terenie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • Znajomość branży soków i napojów będzie dodatkowym atutem,

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

  • Umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań,

  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków,

  • Duża samodzielność i umiejętność organizacji czasu własnej pracy,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Szerokie wsparcie marketingowe,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia, w tym samochód oraz telefon.

KGH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma KGH Polska Sp. z o.o. to lider w branży smoothie owocowo-warzywnych, napojów aloesowych, wody kokosowej oraz soków owocowych NFC i lemoniad, najwyższej jakości produktów pod marką Qeency oraz Great.

Przewiń do profilu firmy