Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Współpraca z dotychczasowymi Odbiorcami

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji z Nimi

  • Analiza rynku

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w całkowicie polskiej firmie

  • Sprzedaż rozpoznawalnych, dobrych produktów

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

SANTE A.Kowalski Sp.j.

Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy