Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

P.H.U. CHICAGO

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań sprzedażowych.

  • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów.

  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy.

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mieszkasz w Lublinie, Radomiu, Kielcach lub Krakowie?

  • Jesteś ambitny i dyspozycyjny?

Mile widziane

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość Języka Angielskiego

To oferujemy

  • Stabilną, pełną wyzwań, dającą perspektywy pracę.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód, laptop, telefon).

  • Umowę o pracę.

  • Niepowtarzalną atmosferę

  • Pracę w zespole niezwykle pozytywnych i dynamicznych ludzi

Szukasz ciekawej pracy?

Mamy pracę dla Ciebie!

P.H.U. CHICAGO, dystrybutor produktów marki CHICAGO PNEUMATIC, firma o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletniej tradycji, specjalizująca się w sprzedaży narzędzi i maszyn budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

(lubelskie, mazowieckie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowany ?

Nie wahaj się ! Już dziś wyślij do Nas swoje CV.