Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Laskopol Halina Dudek, Roman Dudek Spółka JawnaO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów na podległym terenie,

  • Obsługa Klientów w zależności od doświadczenia (detalicznych, hurtowych lub sieciowych),

  • Realizacja planów sprzedaży,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z Klientem.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • Znajomość branży mięsnej- mile widziana,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w rodzinnej firmie będącej producentem smacznych, oryginalnych wędlin o góralskim charakterze,

  • Korzystny system wynagrodzeń (stała pensja + system premiowy).

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy + telefon),

  • Doskonałą atmosferę pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu.