Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Perfect BeautyO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie bazy klientów i podległego rynku

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów z klientami

  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie wyników, zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • udział w akcjach promocyjnych i promowanie programów współpracy

  • analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (doświadczenie w branży beauty będzie dodatkowym atutem)

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (pełen etat)

  • zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, urządzenie do płatności)

  • wynagrodzenie złożone z podstawy + premii (bez górnego limitu)

  • elastyczne godziny pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

Jesteś urodzonym handlowcem?

Interesujesz się szeroko pojętą branżą beauty?

Masz świetny kontakt z ludźmi: potrafisz budować i dbać o długotrwałe relacje?

Poszukujesz ciekawej i rozwijającej pracy?

Aplikuj do PB NAILS – firmy z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży beauty, oferującej najwyższej jakości produkty dla stylistów paznokci.