Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

TOI TOI Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług TOI TOI Polska

  • profesjonalna, kompleksowa obsługa handlowa: przygotowanie ofert i umów, negocjowanie warunków, przygotowanie kalkulacji kosztów itp.

  • analiza rynku i rozwój sieci klientów na wyznaczonym terenie

  • realizacja planów sprzedażowych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • kontrola rozliczeń z kontrahentami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole

  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do pracy

  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • dofinansowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • przyjazną atmosferę pracy

TOI TOI Polska Sp. z o.o.

TOI TOI Polska to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych. Nasza firma świadczy usługi na potrzeby branży budowlanej i eventowej, przemysłu górniczego i wojska. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy:

województwo małopolskie, świętokrzyskie

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.