Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

BETLEY Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dla pracowników z woj. mazowieckiego - praca mobilna na teren Polski centralnej i wschodniej (woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie)

  • dla pracowników z woj. śląskiego i małopolskiego – praca mobilna na terenie Polski południowej (woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

  • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z przyjętą strategią

  • realizacja celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie wg. planu sprzedażowego

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami kanału nowoczesnego i tradycyjnego (realizacja spotkań w terenie i pozyskiwanie nowych Klientów)

  • prowadzenie szkoleń produktowych u partnerów biznesowych

  • utrzymywanie wysokiego standardu „merchandisingu" u partnerów biznesowych

  • utrzymywanie odpowiedniego standardu wizyty handlowej w kanale nowoczesnym oraz tradycyjnym

  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń lokalnych oraz targów krajowych czy eventów

  • badanie potrzeb Klientów B2B przed procesem sprzedaży

  • selekcja i dobór Klientów zgodnie z misją i wizją marki Resibo

  • codzienna analiza sprzedaży na powierzonym terenie

  • obsługa Klientów oraz zgłoszeń reklamacyjnych na swoim terenie

  • dbanie o odpowiednie zaopatrzenie Klientów w próbki, testery, materiały reklamowe

  • planowanie działań marketingowych z Klientem

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego

  • doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów

  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z Klientami

  • umiejętności negocjacyjne

  • samodzielność i proaktywność w działaniu

  • zaangażowanie i wytrwałość w realizacji założonych celów i zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w pozyskiwaniu informacji, analizie i wyciąganiu wniosków

  • swobodne sięganie po nieszablonowe rozwiązania

  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży kosmetycznej lub pokrewnej

To oferujemy

  • dynamiczny rozwój w jednej z najbardziej popularnych marek kosmetyków naturalnych

  • budowanie rozpoznawalności marki na polskim rynku

  • bycie częścią zespołu, którego wyróżnia pasja i zaangażowanie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • atrakcyjne spotkania integracyjne

  • regularną dostawę najlepszych kosmetyków

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • poczekanie na Ciebie, aż wrócisz z zaplanowanego urlopu 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, otwartą na kontakt i budowanie relacji z Klientami, a realizując cele sprzedażowe na podległym terenie, czujesz się jak „ryba w wodzie”, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Jeśli dodatkowo kosmetyki i sama marka są Ci bliskie – nie wahaj się ani chwili i zgłoś swoją kandydaturę. W zamian za Twoją pasję i wkład w rozwój Resibo, oferujemy dynamiczną i interesującą pracę, dzięki której będziesz mieć realny wpływ na przyszłość jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków naturalnych w Polsce.

Dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie swojej kandydatury.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy