Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEKO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • zapewnienie ciągłości sprzedaży i obsługi klientów hurtowych i detalicznych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie obserwacji rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum wyższe licencjat
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów z kategorii FMCG
  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność
  • umiejętności planowania i realizacji zadań, orientacja na wyniki
  • kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami
  • dobra znajomość rynku lokalnego
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym auto służbowe
  • atrakcyjne benefity: fundusz świadczeń socjalnych, programy pracownicze, dofinansowania do nauki języków obcych, do studiów itp.

Przedstawiciel Handlowy, małopolskie