Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Little Doctor Europe sp. z o.o.

5 60010 200 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych wśród sklepów medycznych i aptek /sieci aptecznych

  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz odpowiedzialność za realizację zawartych umów i uzgodnień

  • udział w konferencjach branżowych i szkoleniach

  • rozbudowanie rynku nowych klientów

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: minimum roczne doświadczenie w sprzedaży

  • dobrej organizacji czasu pracy i umiejętność planowania pracy własnej

  • znajomość narzędzi promocyjnych oraz umiejętność oceny ich efektywności

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • przygotowanie do pracy – szkolenie produktowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Firma LITTLE DOCTOR INTERNATIONAL (S)Pte,Ltd będąca producentem sprzętu medycznego i dystrybutorem marek LITTLE DOCTOR, AQUAJET i NISSEI w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy