Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Eurosnack S.A.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez wizyty u klientów, prezentację produktów, zbieranie zamówień, negocjacje handlowe
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • monitorowanie otoczenia rynkowego
  • raportowanie do przełożonego
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • znajomość lokalnego rynku spożywczego detalicznego i hurtowego
  • wykształcenie: minimum średnie
  • ukierunkowanie na osiąganie wytyczonych celów
  • minimum 5 letnie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dyspozycyjność
  • znajomość programów Excel i Word
  • umiejętność organizacji pracy
  • solidność, rzetelność, uczciwość oraz umiejętność współpracy z innymi działami w firmie

To oferujemy

  • umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającym się firmie produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
  • atrakcyjny system premiowania
  • wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań (samochód, telefon)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji

EUROSNACK S.A. – producent biszkoptów i chrupek w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: www.eurosnack.pl

Informacje dodatkowe:

teren: Małopolski

Przedstawiciel Handlowy, małopolskie