Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Bahlsen

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa placówek handlowych na podległym terenie

  • Osiąganie zaplanowanych celów sprzedaży i dystrybucji

  • Planowanie i realizacja kluczowych działań promocyjnych

  • Wykonywanie merchandisingu zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, mile widziane w branży FMCG

  • Gotowość do pracy na wyznaczonym terenie: okolice Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza

  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Zaangażowanie i konsekwencja w osiąganiu celów

  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 130-letnią tradycją

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport

  • Ubezpieczenie NNW

  • Opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Bahlsen

Bahlsen Polska jest producentem ciastek, w tym wiodących na polskim rynku marek Krakuski, HIT i Leibniz. Jest częścią Bahlsen Group – niemieckiej firmy z ponad 130 letnią tradycją. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in.

do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje w nowoczesne technologie, produkty a przede wszystkim w Pracowników

Przewiń do profilu firmy