Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

bardusch polska sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B zarówno w terenie jak również przez telefon;
  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych;
  • Negocjacje umów i warunków handlowych z klientami;
  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego;

Nasze wymagania

  • Samodzielność i nastawienie na osiąganie celów;
  • Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;
  • Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność;
  • Znajomość pakietu Office;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Wykształcenie minimum średnie;

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego najlepiej w sektorze B2B;

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Udział w konkursach;
  • Pakiet socjalny i możliwość ubezpieczenia grupowego;

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

bardusch polska sp. z o.o.

bardusch Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej organizacji. Świadczymy usługi z zakresu wynajmu i serwisu odzieży roboczej, ochronnej oraz mat wejściowych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1998 roku. Do naszego zespołu poszukujemy odpowiedzialnych i zorientowanych na cel osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy:

  • Do oddziału Prudnik obsługiwane województwa Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie
  • Do oddziału Bochnia obsługiwane województwa Małopolskie, Podkarpackie Świętokrzyskie, Lubelskie
  • Do oddziału Toruń obsługiwane województwa Kujawsko Pomorskie, Mazowieckie, Łódzkie i Wielkopolskie

Przedstawiciel Handlowy, małopolskie