Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Den Braven Czech and Slovak a.s.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku marki DISTYK;

  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami firmy;

  • Tworzenie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji biznesowych;

  • Realizacja programów promocyjnych i marketingowych w punktach sprzedaży;

  • Zarządzanie ekspozycją produktów w salonach klientów;

  • Realizacja biznesplanów i celów firmy w powierzonym regionie;

  • Monitorowanie aktualnych działań i trendów konkurencji w dziedzinie chemii budowlanej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży chemii budowlanej min. 3 lata jako przedstawiciel handlowy.

  • „Ducha biznesowego” i praktyki w zakresie negocjacji.

  • Komunikatywności i chęci uczenia się nowych rzeczy i procedur.

  • Prawa jazdy kategorii B i minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdu.

  • Doświadczenia w branży budowlanej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od osiągnięć i wyników

  • Narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy i nowoczesny laptop

  • Szkolenie i wsparcie techniczne

  • Wsparcie marketingowe w promocji marki DISTYK lub marek własnych

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenia i warunki pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji technicznych, rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych kompetencji zawodowych.

Firma Den Braven Czech and Slovak a.s., największy producent chemii budowlanej w Czechach, poszukuje do swojej firmy DISTYK - profesjonalna chemia budowlana.

W naszym własnym centrum testowym opracowujemy i testujemy niezawodność naszych markowych produktów. W Den Braven powstaje szeroka gama produktów, które łączymy w spójnych systemach w taki sposób, aby tworzyły pomiędzy sobą opracowane, wzajemne powiązanie, które z kolei zmniejsza koszty pracy i czas aplikacji.

Przewiń do profilu firmy

  • Rozpoczęcie pracy po wcześniejszym umówieniu.

  • Więcej informacji pod nr tel. + 48 539 212 224.