Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

HG Polska Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów na powierzonym terenie

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie sieci sprzedaży w kanałach zgodnych ze strategią firmy

  • realizacja celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie

  • realizacja celów jakościowych stawianych przez firmę

  • budowanie i utrzymanie długoterminowych relacji z klientami i ich wsparcie merytoryczne

  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń produktowych dla partnerów biznesowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • raportowanie wyników swojej działalności

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kategoria B

  • gotowość do pracy w terenie

  • doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata na rynku sieci FMCG

  • mile widziane doświadczenie w rynku sieci DIY

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • bardzo dobra organizacja pracy, wysoka motywacja

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • praktyczna umiejętność wykorzystania w pracy aplikacji MS Office

To oferujemy

  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

  • unikalne doświadczenie w budowaniu międzynarodowego brandu na rynku polskim

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód , komputer i telefon służbowy

O nas

HG to międzynarodowy brand w segmencie produktów wyspecjalizowanych środków czystości, obecny na ponad 40 rynkach na całym świecie (w tym lider w krajach BENELUXu w kategorii). Produkty firmy cechują się niekwestionowaną jakością, uznawaną również przez niezależne ośrodki badawcze jak TUV