Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opieka i stały kontakt z dotychczasowymi kluczowymi klientami z branży POS

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami pozyskiwanie nowych klientów

  • analiza informacji dotyczących rynku i konkurencji

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • systematyczne raportowanie efektów swojej pracy

  • realizowanie celów wyznaczanych przez firmę

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowca

  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji

  • rzetelność, dyspozycyjność i sumienność

  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • obsługa komputera (pakiet MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie stosującej wysokie

  • standardy pracy

  • pakiet szkoleń, pakiet socjalny

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość rozwoju w stabilnej i prężnej firmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. wiodący producent artykułów do promocji sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy