Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy marki Happy Dog i Happy Cat

HOBBY

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie do współpracy nowych klientów;

  • Bieżącą obsługę aktywnych klientów;

  • Realizację założeń dot. sprzedaży;

  • Realizację założeń dot. wizerunku marek w miejscu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Ponadprzeciętne umiejętności nawiązywania relacji;

  • Doświadczenie w sprzedaży;

  • Umiejętność pracy z danymi;

  • Umiejętność zarządzania priorytetami i systematyczności;

  • Prawo jazdy;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie ściśle związane z wynikami pracy (bez górnego ograniczenia);

  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko;

  • Wiedzę o najszerszej na rynku ofercie produktów dla zwierząt domowych;

  • Możliwości kształtowania pozycji zawodowej na miarę naszej pozycji i Twoich aspiracji;

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon i tablet;

HOBBY

Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem karm oraz akcesoriów dla zwierząt domowych.

Naszymi klientami są lecznice weterynaryjne, specjalistyczne sklepy zoologiczne, sklepy internetowe oraz centra ogrodnicze.

Rozwijamy naszą ofertę i dostosowujemy nasz zespół do zmieniającego się otoczenia.

Przewiń do profilu firmy

W treści wiadomości prosimy o podanie nr. ref. preferowanego terenu pracy:

Woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie – nr. ref. 01;

Woj. śląskie, łódzkie, m. Warszawa – nr. ref. 02;

Woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie – nr. ref. 03;

Woj. zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie – nr. ref. 04;

Woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie (excl. m. Warszawa) – nr ref. 05;

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem i klauzulą za pomocą przycisku.