Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - markowych opraw okularowych

Vadim Eyewear Paweł LepertO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż markowych opraw okularowych topowych marek klientom biznesowym (salony optyczne)

  • Prezentacja nowych kolekcji opraw okularowych

  • Budowa własnego portfela klientów, a następnie współpraca i dbanie o dobre relacje

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Wyjazdy służbowe do klientów w powierzonym regionie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • etyczne podejście do pracy,

  • doświadczenie w sprzedaży w branży optycznej,

  • nienormowany czas pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet),

  • wsparcie merytoryczne oraz rozwojowe dyrektora działu sprzedaży.

Szukamy osób, które:

  • potrafią pracować w dynamiczny sposób,

  • łatwo wchodzą w nowe relacje i elastycznie dopasowują się do potrzeb klienta i sytuacji (elastyczne w myśleniu i działaniu),

  • umiejętnie budują długofalowe i efektywne relacje z klientami pozwalające w jak najlepszy sposób wykorzystać ich potencjał,

  • są nastawione na współpracę i budowanie pozytywnej atmosfery w zespole,

  • stale doskonalą się i podnoszą kwalifikacje zawodowe,

  • potrafią samodzielnie zarządzać czasem i powierzonymi zadaniami.