Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-03-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VALVEX S.A. jeden z największych, najbardziej cenionych w kraju i zagranicą producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: województwo mazowieckie i okolice

    ZADANIA:

    • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w podległym regionie we wszystkich kanałach dystrybucji
    • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Regularny kontakt z klientami (dystrybucja, podhurt)
    • Prezentowanie dedykowanych ofert produktowych, prezentacja ofert promocyjnych , realizacja zadań sprzedażowych bezpośrednio z nimi związanych
    • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dla inwestorów, projektantów, instalatorów oraz dystrybutorów
    • Działania z zakresu merchandisingu
    • Raportowanie wyników sprzedaży
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w branży okołobudowlanej – warunek konieczny
    • Doświadczenie w branży grzewczej – mile widziane
    • Znajomość dystrybutorów materiałów techniki grzewczej.
    • Dyspozycyjność
    • Wykształcenie min. średnie
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • Znajomości zasad merchandisingu
    • Znajomość technik sprzedaży

    OFERUJEMY:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole doświadczonych specjalistów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość kształtowania i rozwijania rynku

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Więcej informacji o firmie www.valvex.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".