Przedstawiciel handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zakłady Spożywcze BONA Sp. z o.o.

Zakłady Spożywcze „BONA” tradycyjna firma, od 27 lat produkująca wysokiej jakości majonezy, sosy białe i czerwone, musztardy oraz przetwory warzywne, poszukuje kandydata na stanowisko:

Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: dowolne

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców na produkty firmy na przydzielonym terenie
  • budowanie i utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z kontrahentami poprzez stałe i systematyczne utrzymywanie kontaktu
  • realizacja planów u Klientów Detalicznych, Sieciowych i Cateringowych
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie
  • realizacja działań promocyjnych i marketingowych u Klientów
  • bieżąca współpraca z firmami dystrybucyjnymi reprezentującymi firmę, w celu zapewnienia dostępności towaru u Klientów

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG (sklepy detaliczne, sieciowe)
  • bardzo dobra znajomość topografii regionu lokalnego rynku FMCG
  • silna orientacja na wynik
  • pracowitość, rzetelność, systematyczność i ambicja
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii „B” i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy, telefon kom.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się