Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

ROTER KAFER FACTORY sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

ROTER KAFER FACTORY Sp. z o.o. (http://www.roter-kafer.pl/) – dynamiczna  międzynarodowa firma, producent  gier edukacyjnych dla najmłodszych oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Jesteśmy zespołem fachowców składającym się z projektantów, pedagogów, twórców, technologów, sprzedawców. Wszyscy jesteśmy różni ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy.

W związku z rozwojem działu sprzedaży szukamy nowego pracownika – przedstawiciela handlowego w segmencie B2B.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie współpracy z klientami
  • Danie o pozytywny wizerunek firmy
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów biznesowych (telefony sprzedażowe, spotkania biznesowe)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie efektów swojej pracy
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Bieżące monitorowanie rynku i analizowanie działań konkurencji
  • Reprezentowanie firmy poprzez udział w wydarzeniach o charakterze promocyjno-sprzedażowym, targach itp.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w handlu - mile widziane w branży hurtowej sprzedaży zabawek
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Dyspozycyjność pod kątem częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca w ciekawej międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie i elastyczne warunki
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy