Ta oferta pracy jest nieaktualna od 529 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wide Investments Sp z o.o.

    Wide Investments jest liderem w zakresie optymalizacji działalności przedsiębiorstw, a także zapewnianiu najbardziej atrakcyjnych usług dla klientów indywidualnych. Dzięki unikalnym umowom zawartym z partnerami biznesowymi oferujemy dla klienta najlepsze warunki w branży finansowej, prawnej, inwestycyjnej, odszkodowań, ubezpieczeń, informatycznej, architektonicznej a także marketingowej.

    Region: mazowieckie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    KOGO POSZUKUJEMY

    • ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością
    • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług i produktów klientom biznesowym

    ZADANIA

    • aktywna sprzedaż produktów i usług firmy
    • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
    • profesjonalna obsługa klienta
    • bieżąca analiza wyników
    • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy - w tym o aktualnych promocjach
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    WYMAGANIA

    • gotowość do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu produktów biznesowych
    • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
    • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • silna motywacja do osiągania celów
    • wykształcenie min. średnie
    • dyspozycyjność – gotowość do pracy na pełen etat

    OFERUJEMY

    • umowa na pełen etat - stabilne warunki zatrudnienia
    • dodatkowe wysokie premie od wyników
    • samochód służbowy oraz telefon
    • pakiet medyczny, karta Multisport
    • karta rabatowa na: ubezpieczenia, kredyty, opieka prawna
    • wsparcie w rozwoju oraz system szkoleń
    • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
    • możliwość rozwoju
    • imprezy integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wide Investments Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Wide Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Słomińskiego 19/118. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.