Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Taconova Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą produkcyjno - handlową w branży instalacyjnej oraz liderem w sprzedaży wysokiej jakości szwajcarskich produktów z zakresu równoważenia hydraulicznego, techniki rozdzielania, techniki systemowej oraz armatury.

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału poszukujemy osób na stanowiska przedstawicieli handlowych.

Zachęcamy do kontaktu również instalatorów, którzy byliby zainteresowni współpracą w zakresie serwisu.

Region: mazowieckie

Zadania:

  • prowadzenie rozmów handlowych
  • aktywne poszukiwanie klientów
  • doradztwo techniczne w doborze produktów
  • analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • współpraca z działem sprzedaży i marketingu
  • prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie ofert dla klientów
  • negocjacja warunków zawieranych transakcji
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • prowadzenie bazy danych klientów
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy (CRM)

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w branży instalatorskiej lub podobnej.
  • udokumentowane sukcesy handlowe
  • znajomość branży instalacyjnej, budowanej lub pokrewne
  • samodyscyplina i wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość środowiska MS Office
  • mile widziany język angielski
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód podczas okresu próbnego (rozliczamy kilometrówkę).

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję uzależnioną  od wyników sprzedaży
  • przyjazne, swobodne, wymagające i dynamiczne środowisko
  • pracę pełną wyzwań i satysfakcji z osiąganych rezultatów
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • udział w targach branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Taconova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Taconova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wrocławskiej 21/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.