Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

LAPP KABELO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Lapp Kabel Sp. z o.o. ‐ polski oddział międzynarodowego koncernu ‐ producenta kabli, przewodów i akcesoriów elektrotechnicznych zatrudni:

Przedstawiciela Handlowego

Numer ref.: Na obszar województw: mazowieckie i podlaskie

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • Opracowywanie planów działania,
  • Spotkania z klientami, dobór i negocjacje oferty handlowej, doradztwo, budowanie relacji,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Opieka posprzedażowa nad klientem,
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Analiza rynku, identyfikacja trendów sprzedażowych oraz konkurencji.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w charakterze niestacjonarnym,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta sportowa
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ochrona danych osobowych
- Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lapp Kabel Sp. z o.o, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
- Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Lapp Kabel Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
- Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
- W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]

Lapp Kabel Sp. z o.o.

ul. Profesjonalna 1
Biskupice Podgórne
55-040 Kobierzyce
www.lapp.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy