Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Bolsius Polska Sprzedaż O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych celów handlowych przez obsługę klientów detalicznych i rozwój grupy odbiorców

  • Obsługa akcji promocyjnych w podległym regionie, nadzór nad dystrybucją materiałów marketingowych

  • Nadzorowanie realizacji zamówień

  • Regularne raportowanie realizacji celów

  • Obsługa lokalnych sieci z poziomu sklepu i centrali

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość lokalnego rynku detalicznego

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Samodzielność, nastawienie na realizację celu

  • Samodyscyplina oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o pozycji lidera

  • Narzędzia pracy – auto służbowe, telefon komórkowy

  • Szkolenia zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Bolsius Polska Sprzedaż

Jesteśmy międzynarodowym producentem wysokiej jakości świec i zniczy. W ciągu 150 lat istnienia zbudowaliśmy silną pozycję w Europie, łącząc tradycyjny kunszt z nowoczesnymi technologiami produkcji. Firma obecna jest w Polsce od 25 lat. Nasze produkty ze względu na swoją jakość i estetykę cieszą się zaufaniem konsumentów.

Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów na rynek Polski oraz Europy Środkowej i Europy Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenia w postaci CV i listu motywacyjnego z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy