Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Domex-Kuśnierek Sp. JawnaO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • realizacja założonych miesięcznych celów sprzedażowych,

  • obsługa procesu handlowego.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność, zaangażowanie,

  • doskonała organizacja czasu pracy,

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji,

  • dobra prezencja,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa komputera (Microsoft Office),

  • doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z możliwością uzyskania wysokich premii,

  • samochód służbowy,

  • pracę na pełen etat,

  • telefon komórkowy oraz tablet,

  • ciągły rozwój zawodowy,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Domex-Kuśnierek Sp. Jawna

Firma Domex powstała w 1991 roku i od samego początku zajmuje się dystrybucją niezmechanizowanego AGD na terenie całego kraju. Jesteśmy jednym z liderów w swojej branży oraz właścicielem marek PUCUŚ, SMART KITCHEN, GRILL & TIME, DOMOWA SPIŻARNIA, GARDEN LIFE, EMALIA, które są rozpoznawalne wśród klientów detalicznych jak i sieciowych. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, nowoczesny design w konkurencyjnej cenie.

Więcej informacji o firmie na stronie:

www.domex.leszno.pl oraz https://www.youtube.com/watch?v=6rRZh_-Vohg

Przewiń do profilu firmy