Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych oraz współpracę z dotychczasowymi kontrahentami,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • zapewnienie terminowego spływu należności od klientów,

  • działania promocyjne w punktach sprzedaży,

  • bieżące monitorowanie rynku oraz raportowanie.

Nasze wymagania

  • praca na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego

  • energia, zaangażowanie i kreatywność,

  • samodzielność, wytrwałość, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • dyspozycyjność,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • czynne prawo jazdy,

  • znajomość rynku branży budowlanej lub pokrewnej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilną i atrakcyjną pracę w wiodącej firmie branży budowlanej,

  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie,

  • profesjonalny system szkoleń podnoszący kompetencje zawodowe,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer i samochód służbowy),

  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.

Fabryka Styropianu „ARBET – jeden z czołowych producentów styropianu na rynku polskim,

firma o ugruntowanej pozycji oraz wysokiej jakości produktów, poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Przewiń do profilu firmy