Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
JVD Janusz Kulig

Przedstawiciel Handlowy

JVD Janusz KuligO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sieci sprzedaży przez pozyskiwanie nowych i obsługę obecnych podmiotów na rynku tradycyjnym,

  • utrzymywanie długofalowych kontaktów z pozyskanymi klientami,

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży oraz zadań,

  • bieżącą analiza rynku,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w kanale B2B minimum 2 lata,

  • umiejętność profesjonalnego doradztwa technicznego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • znajomość technik sprzedaży,

  • komunikatywność

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

  • łatwość przyswajania wiedzy technicznej.

To oferujemy

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie oparte na wynagrodzeniu stałym + premii za wykonane wyniki sprzedażowe,

  • Wsparcie handlowe,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód osobowy, tablet, telefon, itp.)

Firma JVD, specjalizuje się w dystrybucji produktów

elektrycznych i elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą prosimy o przesyłanie Curriculum Vitae wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ