Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

ASPI sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji – wyjazdy na terenie całej Polski
  • analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • kompleksowe doradztwo w zakresie produktów i usług
  • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • sporządzanie ofert handlowych
  • realizacja akcji promocyjnych i sprzedażowych

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
  • umiejętność prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji
  • mile widziana znajomość branży drzewnej i meblarskiej
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność współpracy w zespole
  • samodzielność w realizacji zadań i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • wysoka kultura osobista i etyka pracy
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjny system socjalny
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

ASPI sp. z o.o. sp.k.

Jeżeli nie lubisz czekać na rozwój wydarzeń i chcesz je sam kreować. Aplikuj do nas!

Podejmij z nami wyzwanie i wdrażaj nowe rozwiązania. Wspólnie możemy więcej!

Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie