Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Uroda Polska Sp. z o. o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • • Realizacja planów sprzedaży u klientów na powierzonym terenie

  • • Budowanie długoterminowych relacji z klientem

  • • Dbałość o jakościową ekspozycję i dystrybucję produktów

  • • Budowanie i umacnianie wizerunku marki producenta

Nasze wymagania

  • Wymagane min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • Minimum Średniego wykształcenia

  • Kreatywności, dyspozycyjności i umiejętności negocjacyjnych

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych

  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Dobrej organizacji pracy

  • Prawo Jazdy Kat. B-czynne

  • Referencji

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Dodatkowe systemy motywacyjne

  • Profesjonalne szkolenia

  • Możliwość rozwoju

  • Samochód Służbowy