Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Duschy Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym terenie
  • Współpraca z dotychczasowymi klientami
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Kreatywność oraz umiejętność organizacji własnej pracy
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • Wynagrodzenie stałe plus system motywacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe

O nas

Firma Duschy Sp. z o.o. jest przedstawicielem szwedzkiego producenta wyposażenia łazienek, dynamicznie rozwijającego się na rynku światowym od ponad 40 lat.

Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie