Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

HERBUD sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów (firmy instalacyjne w branży HVAC/Industry/Marine)
  • przygotowywanie ofert
  • monitorowanie bieżące rynku instalacji branż HVAC/Industry/Marine
  • raportowanie

Podział czasu pracy

80%

praca w terenie

20%

praca biurowa

Nasze wymagania

  • zaangażowanie
  • chęć do pracy
  • samodyscyplina
  • dyspozycyjność
  • znajomość rynku/firm w branży HVAC/Industry/Marine

To oferujemy

  • możliwość rozwoju
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
  • laptop służbowy
  • wynagrodzenie podstawowe
  • system motywacyjny/premiowy
  • przyjazną atmosferę

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

HERBUD Sp.z o.o. dystrybutor materiałów izolacji technicznych (dla branż: wentylacja ,klimatyzacja,instalacje sanitarne,przemysłowe i morskie) który na rynku jest już od 20lat otwiera kolejny już 6 oddział swojej firmy tym razem w woj. pomorskim a dokładniej w Pruszczu Gdańskim w związku z tym poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

W związku z powyższym zatrudnimy osoby chcące się rozwijać i tworzyć swoje nowe miejsce pracy od podstaw.

Dlatego jeśli jesteś już doświadczonym przedstawicielem handlowym działającym w branży HVAC/Industry/Marine ,dopada Cię monotonia i widzisz że w swojej firmie już nic więcej nie osiągniesz lub pracujesz w biurze/magazynie też w branży HVAC/Industry/Marine a zawsze ciągnęło Cię do pracy w terenie jako przedstawiciel handlowy a Twoja firma do tej pory nie dała Ci szansy to właśnie czytasz odpowiednie ogłoszenie dla Siebie :) Właśnie szukamy takiej osoby jak TY :)

Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie