Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Meditrans sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z lekarzami stomatologami, technikami stomatologicznymi, właścicielami klinik i gabinetów stomatologicznych;
  • pozyskiwanie zamówień oraz ich realizacja na podległym terenie;
  • ścisła współpraca z Przedstawicielami Medycznymi producentów;
  • informowanie o promocjach i szkoleniach dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami;
  • komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne;
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie;
  • wytrwałość w dążeniu do realizacji zamierzonych celów;
  • umiejętność dobrego planowania;
  • chęć rozwijania się i poszerzania swojej wiedzy;
  • doświadczenie w branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy;
  • możliwość rozwoju w ramach młodego, energicznego zespołu;
  • profesjonalne szkolenia;
  • samochód służbowy, laptop, telefon;
  • prowadzenie satysfakcjonującego i wieloletniego projektu;
  • umowę o pracę w stabilnej firmie.

O nas

Firma dystrybucyjna MEDITRANS z branży stomatologicznej o stabilnej pozycji na rynku

Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie