Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Schachermayer PolskaO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta, rozwijanie bieżących kontaktów i pozyskiwanie nowych
  • budowanie relacji z klientami firmy
  • doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • realizacja planów sprzedaży
  • prezentacja produktów firmy
  • podnoszenie swojej wiedzy technicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z firmami z branży meblowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, dyspozycyjność , efektywna organizacji własnego czasu pracy
  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane techniczne,
  • sprawna obsługa komputera
  • umiejętność przeprowadzenia prezentacji
  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia produktowe i kompetencyjne
  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kompetencji oraz premię uzależnioną od realizacji celów
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód ,telefon komórkowy ,laptop )
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w międzynarodowym, rozwijającym się przedsiębiorstwie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • świadczenie urlopowe

Schachermayer Polska

Schachermayer – Partner dla rzemiosła, przemysłu i handlu.

Schachermayer jest hurtownią produktów w obszarze techniki i designu.

Jesteśmy austriackim przedsiębiorstwem odnoszącym sukcesy od przeszło 180 lat. Schachermayer swoim rozległym asortymentem i usługami zorientowanymi na klienta wspiera swoich klientów w całej

Europie.

Naszą domeną jest dostarczyć rynkowi wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę.

Aktualne oferty pracodawcy
mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie