Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

DOMINO POLSKA Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie aktywnych relacji handlowych z obecnymi Klientami – sieci PSB, Bricomarche, hurtownie, producenci na obszarze woj. mazowieckiego, podlaskiego, części warmińsko-mazurskiego oraz części kujawsko-pomorskiego

  • zwiększanie SKU u aktywnych Klientów

  • kontrola oraz dbanie o „dobrą formę” ekspozytorów

  • rozwój sieci sprzedaży, zwiększanie udziału marki w rynku

Nasze wymagania

  • nastawienie na realizację celów

  • otwartość na nowe wyzwania

  • umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków

  • umiejętność nawiązywania kontaktów

  • silna motywacja do osiągnięcia sukcesu

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych wyjazdów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • umiejętność pracy w systemie CRM (mile widziane)

  • wykorzystywanie nowych technologii do prospectingu

  • otwarta głowa, chęć do podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy

  • pracę na samodzielnym stanowisku

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer, telefon

  • system opieki zdrowotnej – PZU opieka medyczna

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

O nas

DOMINO POLSKA od ponad 30-stu lat troszczy się o komfort i najwyższą jakość wykończenia polskich domów. Stanowi to dowód, na to, że dla Polaków ważna jest jakość jak i to, że z szerokiej gamy dóbr na rynku potrafią wybrać to, co najlepsze. W oparciu o tradycyjne wartości stosowane w kierowaniu firmą oraz dzięki nieustannemu wdrażaniu innowacyjnych technologii i skupieniu na potrzebach klientów, z małej, rodzinnej działalności, rozwinęliśmy prężne, wiodące prym na rynku produkcji i dystrybucji klamek oraz okuć drzwiowych przedsiębiorstwo. Z czasem w naszej ofercie umieściliśmy także wizjery, zawiasy, zamki, gałki i odbojniki.

Od 2010 roku jesteśmy właścicielami marki Wild Wood, oferującej szeroki wachlarz podłóg z drewna egzotycznego oraz podłóg laminowanych,a także sprzęt niezbędny do ich montażu, w tym m.in. listwy przypodłogowe i podłogowe . Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernej klienteli do oferty dołączyliśmy również profesjonalny sprzęt amerykańskiej firmy GRACO, specjalizującej się w wysokiej klasy urządzeniach do malowania, jak chociażby budowlanych i drogowych agregatach natryskowych.