Przedstawiciel Handlowy

Devire

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - dystrybutora wysokiej jakości sprzętu medycznego w obszarze diagnostyki obrazowej, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do pracy na terenie Polski Północno-Wschodniej.

Twój zakres obowiązków

  • Promocja oraz sprzedaż produktów z obszaru diagnostyki obrazowej na podległym terenie

  • Aktywna promocja portfolio firmy w środowisku medycznym

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami

  • Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów

  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży (w zakresie sprzętu medycznego - zwłaszcza w obszarze diagnostyki obrazowej jako dodatkowy atut)

  • Wykształcenie wyższe (techniczne mile widziane)

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Zdolności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Samochód służbowy wraz z niezbędnymi do pracy narzędziami

  • Pakiet benefitów

  • Praca w miłym, zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy