Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Medycyna Estetyczna

NELLEX POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Nellex Polska Sp. z o.o. reprezentuje w Polsce dwie szwajcarskie innowacyjne firmy biotechnologiczne MDT Int'l SA oraz Chempot AG, których misją jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w medycynie. Naszym głównym celem jest wprowadzanie nowych, wysokiej jakości leków i technologii znacząco poprawiających istniejące możliwości terapeutyczne w jednostkach chorobowych o dużym znaczeniu społecznym. Kluczowe obszary terapeutyczne w których działamy to ortopedia, medycyna sportowa, gastroenterologia, proktologia i medycyna estetyczna.

W związku z rozwojem nowych produktów w obszarze medycyny estetycznej poszukujemy kandydatów w całej Polsce na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zatrudnimy w ramach kontraktu B2B lub umowy agencyjnej  osoby chrakteryzujące się odpowiednimi predyspozycjami z lub bez doświadczenia w pracy w tym obszarze. Chętnie nawiążemy współpracę z osobami aktualnie pracującymi w branży, dla których taka współpraca mogłaby być atrakcyjnym uzupełnieniem portfolio oferowanych produktów.

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji biznesowych w środowisku kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej
  • Sprzedaż produktów firmy w ramach modelu B2B
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Uczestnictwo w kongresach, konferencjach i targach
  • Bieżąca analiza efektywności własnej prowadzonych działań
  • Dbanie o najwyższy poziom usług świadczony w imieniu firmy

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w sprzedaży min 1 rok (doświadczenie w branży Beauty będzie atutem)
  • Entuzjastycznego nastawienie do pracy w sprzedaży
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktu i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Silnej motywacji do wykonywania regularnych, codziennych wizyt i prezentacji w gabinetach kosmetologicznych
  • Entuzjastycznego podejścia do kwestii zdrowego stylu życia (profilaktyka zdrowia, dbanie o urodę)
  • Samodzielności, przedsiębiorczości i aktywnego podejścia w realizacji powierzonych zadań

OFERUJEMY:

  • Wyjątkową możliwość pracy w małej, rozwijającej się rodzinnej firmie z innowacyjnymi produktami klasy PREMIUM
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturze, która jest na początku swojej drogi w Polsce
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę agencyjną.
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji wypłacanej miesięcznie na podstawie osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne