Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy – Medycyna Estetyczna, Ginekologia i Chirurgia

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NewU Sp. z o.o. - jesteśmy dystrybutorem sprzętu i komponentów stosowanych w medycynie estetycznej,

    poszukujemy pełnych energii, optymizmu i chcących odnosić sukcesy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    PH/1017/PR

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
    • Doświadczenie w kontaktowaniu się z klientami telefonicznie i mailowo
    • Umiejętność opiekowania się klientem po procesie sprzedaży
    • Nastawienie na skuteczne działanie, inicjatywa i samodzielność
    • Wysoka kultura osobista i zdolności negocjacyjne
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i poczucie humoru
    • Zainteresowanie medycyną i ginekologią estetyczną będzie dla nas plusem
    • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel medyczny nie jest wymagane
    • Prawo jazdy kategorii B

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż nowoczesnych i innowacyjnych produktów oraz urządzeń dla chirurgii, ginekologii
      i medycyny estetycznej
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
    • Pozyskiwanie nowych odbiorców produktów
    • Bezpośrednia bieżąca obsługa grupy pozyskanych klientów (analiza potrzeb, opieka
      posprzedażowa, przygotowywanie ofert)
    • Udział w targach i konferencjach
    • Inicjowanie działań wspierających sprzedaż
    • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

    Oferujemy:

    • Współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach
    • Atrakcyjne warunki premiowania uzależnione od wyników sprzedaży
    • Dużą samodzielność planowania i realizacji zadań
    • Perspektywy rozwoju zawodowego
    • Wsparcie zaangażowanego i profesjonalnego zespołu
    • Samochód służbowy dla pracowników mobilnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    List motywacyjny nie jest wymagany, ale prosimy o napisanie kilku słów o sobie. Uprzejmie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.
    1182, 1662).