Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Medyczny

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 25 letnim doświadczeniem stawiająca na ciągłe doskonalenie i rozwój poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWO-MEDYCZNY

    Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za skuteczną promocję produktów z portfolio w środowisku medycznym oraz reprezentowanie Firmy na powierzonym terenie.

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług,
    • dystrybucja wkładek ortopedycznych seryjnych i indywidualnych oraz urządzeń diagnostycznych,
    • współpraca z lekarzami i innymi specjalistami,
    • prowadzanie prezentacji z zakresu diagnozy stóp i wad postawy,
    • wykonywanie badań przy użyciu urządzeń diagnostycznych,
    • współtworzenie nowych rozwiązań dla pacjentów,
    • realizowanie celów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – mile widziany kierunek fizjoterapia lub pokrewne medyczne,
    • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego i/lub medycznego,
    • mile widziana znajomość lokalnego rynku medycznego,
    • dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej pracy,
    • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
    • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną,
    • wysoka kultura osobista,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • narzędzia do wykonywania pracy,
    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • wynagrodzenie podstawowe + premia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.