Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy medyczny

E-MED-ORTH sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

E-Med-Orth Sp. z o.o.

Hiszpańsko-polska spółka z siedzibą we Wrocławiu, zajmująca się dystrybucją artykułów ortopedycznych renomowanych marek europejskich Emo i Push.

Opis stanowiska:

- sprzedaż i promocja artykułów zaopatrzenia ortopedycznego na terenie województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych

- realizacja planu sprzedaży

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej średnie, najlepiej w zakresie fizjoterapii lub inżynierii biomedycznej

- prawo jazdy kategorii B

-  gotowość do codziennych podróży służbowych

- adres zamieszkania w województwie łódzkim, mazowieckim lub kujawsko-pomorskim

- znajomość anatomii człowieka

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

- łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność dobrej organizacji pracy

- zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pensja podstawowa i system premiowy)

- narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet, laptop)

- szkolenia zawodowe (także za granicą)

- przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne