Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy / Medyczny

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 25 letnim doświadczeniem stawiająca na ciągłe doskonalenie i rozwój poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MEDYCZNY

    Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za skuteczną promocję produktów z portfolio w środowisku medycznym oraz reprezentowanie Firmy na powierzonym terenie.

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
    • Analizowanie potrzeb klienta i jednoczesne identyfikowanie nowych obszarów współpracy
    • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych
    • Współpraca ze środowiskiem medycznym m.in. lekarze specjaliści, fizjoterapeuci, podolodzy
    • Analizowanie rynku i działań konkurencji z zakresu medycyny ze szczególnym uwzględnieniem trendów w podologii ortopedycznej
    • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
    • Praca nad tworzeniem i wprowadzaniem nowych rozwiązań produktowych
    • Udział w kursach i szkoleniach
    • Reprezentowanie firmy na kongresach i targach branżowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe z prawem wykonywania zawodu (fizjoterapeuty/rehabilitanta/ratownika medycznego)
    • Minimum 3 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
    • Gotowość do podróży służbowych,odbywania szkoleń i ustawicznego podnoszenia kompetencji zawodowych
    • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną
    • Wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia
    • Zorientowanie na wynik, kreatywność i zaangażowanie w pracę zawodową i powierzone zadania
    • Prawo jazdy (kat B) z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu
    • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
    • Wysoka kultura osobista
    • Punktualność, dyspozycyjność, uczciwość
    • Zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Rozwój kompetencji poprzez system zaawansowanych szkoleń
    • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
    • Konkurencyjny system wynagradzania adekwatny do poziomu kompetencji i doświadczenia oraz system premiowy oparty o rezultaty pracy
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.