Ta oferta pracy jest nieaktualna od 623 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Menager Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Victorious Group sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się marka, która obejmuje WIDE DIRECT & LEX NOMA TM- ODSZKODOWANIA oraz sieć GABINETÓW DR MAGNUS. Pracujemy z zespołami prezentacyjnymi i sprzedażowymi, które bezpośrednio polecają nasze usługi oraz produkty w systemie stacjonarnym w gabinetach bądź systemie Home&Firm. Nasze działania obejmują również sprzedaż Systemu Wide Direct (jesteśmy w holdingu z WIDE INVESTMENT SP. Z O. O., właścicielem WIDE DIRECT), a w ramach WIDE DIRECT już pozyskujemy zlecenia na odszkodowania osobowe i przesyłowe- rozwijamy kierunek na rosnącym rynku wartym już 4 mld PLN; współpracujemy tylko z renomowanymi kancelariami prawnymi.

    Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO/
    MENAGERA SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, finansów, telekomów, szkoleń, produktów B2B do firm (reklam i in.)
    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie w profesjonalną obsługę klienta.

    Opis stanowiska:

    • prezentacja i sprzedaż WIDE DIRECT oraz pozyskiwanie zleceń w zakresie odszkodowań

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym oraz prowizyjnym
    • dopłaty do auta
    • szkolenia wprowadzające oraz cykliczne
    • pomoc koordynatora

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: