Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - Menedżer sprzedaży

"FORNER" sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Forner, wiodący producent płyt akrylowych oraz dystrybutor włoskich płyt Cleaf poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego - menedżera sprzedaży, odpowiedzialnego za region, w skład którego wchodzą województwa: dolnośląskie, opolskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z obecnymi klientami,
  • realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych firmy,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych dla klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowane w branży meblarskiej),
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz zdolności interpersonalne,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy