Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - Merchandiser

Zespół Sprzedażowy sp. z o.o.O firmie

3 500–5 500
brutto / mies.
  • Inowrocław, Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Tuchola, Brodnica, Włocławek
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży detalicznej na powierzonym terenie
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców detalicznych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku
  • Zapewnienie właściwej ekspozycji towaru z użyciem materiałów POS i koordynacja działań promocyjnych w sklepach

Nasze wymagania

  • Umiejętności handlowe (min. pół roku)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Miejsce zamieszkania: w/w miejscowościach lub w ich okolicy
  • Prawo jazdy B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)
  • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marek naszego klienta

W chwili obecnej do obsługi marek naszych klientów

Lidera w branży spożywczej

Lidera w branży alkoholowej

Lidera w branży telekomunikacyjnej

Przedstawiciel Handlowy - Merchandiser, Inowrocław