Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Merchandiser w branży RTV/AGD

SAVOIR Group Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z personelem sklepów

  • Szkolenie personelu

  • Wykonywanie aktywności handlowych w podległych placówkach detalicznych

  • Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z wytycznymi firmy jak i naszych Klientów

  • Wykonywanie czynności zmierzających do kreowania pozytywnego wizerunku marki Samsung

  • Raportowanie sytuacji rynkowej w podległym Terytorium

  • Kompleksowy merchandising

  • Kooperacja z Promotorem w celu realizacji działań sprzedażowych oraz wspólna analiza wykonania celów

  • Regularne sporządzanie i przekazywanie raportów z wizyt, przeprowadzonych szkoleń i promocji, zmian rynkowych oraz działań konkurencji

  • Uczestnictwo w wydarzeniach promujących produkty

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość produktów RTV i AGD

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera branży RTV i AGD

  • Liczne szkolenia

  • Opiekę medyczną

  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premie okresowe

  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • system premiowy

  • samochód służbowy

Dodatkowe informacje

Dla jednego z naszych Klientów – Lidera branży RTV o AGD – szukamy Kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Merchandiser w branży RTV/AGD.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Przewiń do profilu firmy