Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

RAVIO firmie

  • Międzybrodzie Bialskie (pow. żywiecki)

    Międzybrodzie Bialskie (pow. żywiecki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki i rozwój sprzedaży w podległym regionie,

  • Realizowanie wyznaczonego planu sprzedaży,

  • Monitorowanie działań konkurencji i sytuacji na rynku,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu negocjacji,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy (samochód służbowy, telefon, tablet),

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

RAVI

Ravi Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą artykułów do wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz do kuchni i domowych prac porządkowych. Funkcjonujemy od wczesnych lat 90-tych ciesząc się statusem jednej z największych firm w Polsce działających w tej branży. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju w systemie presellingu. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta za pośrednictwem profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych - doradców klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy z miast Milówka, Żywiec, Międzybrodzie Żywieckie, Bielsko- Biała, Mława, Działdowo, Nidzica, Żuromin, Olsztynek, Przasnysz i okolice tych miast.

Przewiń do profilu firmy