Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych betonu w podległym regionie (sektor podkarpacki),

  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze wszystkimi klientami,

  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,

  • Współpraca z działami wspierającymi i pozostałymi segmentami celem realizacji strategii firmy,

  • Nadzór nad jakością dostarczanych produktów oraz jakością usług świadczonych przez Podwykonawców,

  • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia,

  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja), w tym analiza działań handlowych konkurencji,

  • Minimalizacja ryzyka kredytowego, oraz kontrola należności odbiorców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, znajomość branży budowlanej,

  • Wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania projektem,

  • Zorientowanie na klienta, wyniki i otwartość na zmiany,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań,

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera i pakietu Office,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach -podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole

  • Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

  • Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w naszych rekrutacjach wewnętrznych,

  • Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami,

  • Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy

Segment: Beton