Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Mikołów, Łaziska Górne, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jedynym producentem pamięci komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka naszych pamięci – GOODRAM – zyskała uznanie zarówno w kraju jak i za granicą. W przeciągu 26 lat istnienia firmy, wypracowaliśmy pozycję lidera w Polsce, a silna pozycja rynkowa w Europie pozwala nam na dalszy rozwój. Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
    region: ŚLĄSKIE
    Miejsce pracy: Mikołów, Łaziska Górne
    nr ref.: 10/PH/2017

    Zakres zadań:

    • Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
    • Opracowywanie ofert handlowych oraz realizacja zamówień
    • Monitorowanie rynku
    • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży na powierzonym terenie
    • Pozyskiwanie nowych odbiorców (sklepy sieci wielko-powierzchniowych, lokalne sieci sprzedażowe, hurtownie, dystrybutorzy regionalni) na powierzonym terenie.
    • Przeprowadzanie szkoleń produktowych w sklepach na powierzonym ternie.
    • Przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie
    • Czynne prawo jazdy kat. B.
    • Dobra znajomość MS Outlook, MS Word, MS Excel
    • Umiejętności negocjacyjne, zdolności interpersonalne
    • Dobra organizacja pracy
    • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu i zorientowanie na wynik
    • Kreatywność
    • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i absorbującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania,
    w temacie maila wpisując nr ref.:
    10/PH/2017.

    Wilk Elektronik S.A.
    ul. Mikołowska 42
    43-173 Łaziska Górne
    tel. 032 736-90-00

    www.goodram.com

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilk Elektronik S.A. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.