Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Mikołów, Ruda Śląska, Lubliniec, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Firma Perfekt Design Partner Handlowy Oknoplast działająca od 1998 r na rynku stolarki otworowej
poszukuje trzech osób z: Mikołowa, Rudy Śląskiej, Lublińca i okolic na stanowisko :
Miejsca pracy: Lubliniec, Mikołów, Ruda Śląska

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w miejscu inwestycji i ich obsługa w całym procesie handlowym
  • kompleksowa, samodzielna obsługa klientów w salonie sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • analiza rynku konkurencji
  • kreowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • wykształcenie min średnie mile widziane wyższe
  • doświadczenie w pracy handlowca i znajomość technik sprzedaży
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja)
  • umowa o pracę
  • możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywanego stanowiska
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy, komputer)
  • pracę w stabilnej firmie z wypracowanymi standardami

Link do strony: www.perfekt-design.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
kontakt 606 741 852, 32 242 19 28
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się