Ta oferta pracy jest nieaktualna od 426 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Mikołów, Ruda Śląska, Lubliniec, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Perfekt Design Partner Handlowy Oknoplast działająca od 1998 r na rynku stolarki otworowej
    poszukuje trzech osób z: Mikołowa, Rudy Śląskiej, Lublińca i okolic na stanowisko :
    Miejsca pracy: Lubliniec, Mikołów, Ruda Śląska

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w miejscu inwestycji i ich obsługa w całym procesie handlowym
    • kompleksowa, samodzielna obsługa klientów w salonie sprzedaży
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • analiza rynku konkurencji
    • kreowanie i promowanie wizerunku firmy

    Wymagania:

    • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży
    • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
    • wykształcenie min średnie mile widziane wyższe
    • doświadczenie w pracy handlowca i znajomość technik sprzedaży
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat B
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej

    Oferujemy:

    • atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja)
    • umowa o pracę
    • możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie
    • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
    • profesjonalne przygotowanie do wykonywanego stanowiska
    • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy, komputer)
    • pracę w stabilnej firmie z wypracowanymi standardami

    Link do strony: www.perfekt-design.pl

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    kontakt 606 741 852, 32 242 19 28
    bottom