Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

HEAT-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Mników (pow. krakowski)
    Mników (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów firmy
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Analiza sprzedaży oraz rynku
  • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie: min. średnie (handlowe/techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego (duża część klientów to rynek zagraniczny)
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Łatwość przyswajania zagadnień technicznych
  • Silna orientacja na wynik
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych (Polska oraz zagranica)
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • Znajomość branży grzewczej – mile widziane
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży/handlu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 8000 zł - 9000 zł netto
  • Pracę w firmie o ugruntowane i stabilnej pozycji w branży
  • Zatrudnienie umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop.
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie produktowym

HEAT-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma produkcyjna Heat – Pol z ugruntowaną pozycją w branży grzewczej, poszukuje przedstawiciela handlowego.

Przedstawiciel Handlowy, Mników (pow. krakowski)