Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

APP Sp. z o.o.O firmie

5 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Mrągowo
    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • badanie potrzeb potencjalnych Klientów i budowanie własnej bazy Klientów (sektor B2B)
  • dobór najlepszych rozwiązań dla biznesu Klientów (wraz z Doradcami Technicznymi)
  • kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z Klientami biznesowymi
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych, rozszerzanie asortymentu sprzedawanych produktów
  • przygotowywanie ofert – prezentacji handlowych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w sprzedaży (w branży technicznej będzie dodatkowym atutem)
  • determinacja i konsekwencja w wykonywaniu swoich obowiązków
  • swoboda w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjne
  • asertywność i uczciwość
  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę agencyjną regulowaną Kodeksem Cywilnym w perspektywie wieloletniej
  • wynagrodzenie w okresie próbnym 5000 - 6000 zł netto na FV
  • gwarantowaną minimalną kwotę wynagrodzenia po okresie próbnym, która rośnie wraz ze stażem pracy
  • możliwe rzeczywiste zarobki w przedziale 5000 - 12000 zł netto na FV
  • bazę klientów regularnie korzystających z naszych produktów
  • zwrot ponoszonych kosztów
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • szkolenia początkowe i cykliczne oraz stała opieka techniczna w terenie
  • 3 miesięczny, intensywny program wdrożeniowy
  • ubezpieczenie na życie w wysokim standardzie
  • samochód służbowy, telefon komórkowy
  • firmowe becikowe
  • konkursy dla handlowców – możliwość uzyskania dodatkowej premii i nagród

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

APP to polska firma, która od ponad 25 lat konsekwentnie buduje pozycję lidera w dystrybucji kompleksowej oferty dla branży automotive.

Od samego początku działalności staramy się być jak najbliżej naszych klientów. Znajomość potrzeb i oczekiwań w stosunku do produktów inspiruje nas do poszukiwań nowych innowacyjnych rozwiązań i technologii. To dlatego APP jest wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Warto wiedzieć, że wszystkie produkty z oferty przechodzą wyśrubowane testy, oraz posiadają niezbędne certyfikaty. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki gwarancji. Jeśli dodać do tego zespół kompetentnych doradców technicznych, szeroką ofertę szkoleniową, a także gwarancję dostawy w 48 godzin do dowolnego punktu w kraju to wiemy dlaczego produkty APP są tak chętnie wybierane przez profesjonalistów.

Dlaczego warto pracować w APP:

  • zapewniamy współpracę ze stabilną, polską firmą z ponad 25-letnią tradycją
  • posiadamy bazę klientów regularnie korzystających z naszych ponad 3000 produktów
  • wyposażamy w wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • stawiamy na wiedzę - oferujemy rozbudowane szkolenia początkowe i cykliczne oraz stałą opiekę techniczną w terenie
  • organizujemy konkursy dla handlowców z możliwością uzyskania dodatkowej premii i nagród

Przedstawiciel handlowy, Mrągowo